Alumiline ZWF LED Fixture - 337mm Cool White
Price: $46.00
This product is available to purchase online from this website, or request a quote for higher quantities.
| General | |
|---|---|
| Color | Cool White |
| Standards | |
| RoHS compliant | Yes |
| UL approved | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 337mm |
| Width | 12.6mm |
| Electrical | |
| Amperage | 0.12A |
| Milliamperes | 120mA |
| Voltage | 24V |
| Watts | 2.9W |
| Luminance and Spectrum | |
| Color Temperature | 6000° K |
| Lumens | 248lm |
| Other | |
| Number of LEDs | 18 |
| Space Between LEDs | 16.6mm |









